Дах пінополіуретан

Дах пінополіуретанБудівництво будинку з нуля або його капітальний ремонт вимагає використання величезної кількості різних матеріалів, які використовуються як для декоративних, так і для практичних цілей. А одна з найбільш важливих завдань в такій ситуації - це правильно утеплити будинок в цілому, і всього проблемні зони зокрема, особливо важливим моментом є дах. Пінополіуретан же в такому разі стане відмінним матеріалом для утеплення, так як його легко наносити, і він повністю покриває поверхню, незалежно від її форми і розмірів.
Для того, щоб утеплити дах пінополіуретаном, Вам доведеться купувати не тільки сам матеріал, але ще і спеціальне обладнання для його нанесення, або Ви можете звернутися за допомогою в нашу компанію, і ми зробимо всю роботу самостійно. А так, як у нас працюють тільки досвідчені фахівці, то Ви можете бути впевнені в тому, що ми проведемо утеплення даху пінополіуретаном швидко і якісно, ​​з гарантією служби на довгий термін.

Якщо Ви щозими відчуваєте холод в будинку, хоч опалення і працює на повну, то можливо проблемна зона, що пропускає холод - це дах. Пінополіуретан в такому випадку зможе істотно підвищити ізоляцію, а відповідно і дозволить Вам не переплачувати за межі не ефективне опалення.

Крім простого утеплення даху, пінополіуретан можна використовувати і для безлічі інших завдань, так як цей матеріал універсальний і має відмінні характеристики. Таким чином, Ви можете захистити свій будинок від появи цвілі і грибка на стінах, а також зможете створити універсальний мікроклімат в приміщенні, який буде комфортний в будь-який період року, будь то літо чи зима.
Якщо ж наші послуги по утепленню даху пінополіуретаном від нашої компанії Вам не підходять, і Ви хочете провести роботу повністю самостійно, то ми готові запропонувати Вам обладнання і сам матеріал для нанесення.