Утеплення будинку напиленням ППУ ціна

Утеплення будинку напиленням ППУ цінаНа сьогоднішній день існує кілька методик утеплення будинку. Утеплення можна проводити і всередині будівлі, і зовні. Все залежить від особливостей споруди та результатів, які очікує отримати домовласник. Одним з найбільш ефективних методів теплоізоляції можна вважати утеплення будинку напиленням ППУ. Ціна такого утеплення досить прийнятна, особливо якщо врахувати разючу довговічність матеріалу і термоізолюючого шару, як наслідок.

Ціна утеплення будинку напиленням ППУ напевно буде різною у різних компаній, що займаються таким видом діяльності. Втім, навіть одна компанія може виставити різні рахунки за напилення ППУ різним клієнтам. Вартість утеплення залежить від багатьох обставин об'єктивного характеру. Ціна утеплення будинку напиленням ППУ буде тим вище, чим більше і складніше буде фронт робіт. Будинки бувають різні: великі і маленькі, одноповерхові і багатоповерхові, з простою і складною геометрією стін, підлог і стель. Як правило, на утеплення будинку напиленням ППУ ціна вираховується множенням вартості утеплення одного квадратного метра на площу поверхні, що потребує термоізоляції. Також враховується рівень складності доступу до цієї поверхні. У деяких випадках фахівцям доводиться витратити більше сил і часу на утеплення маленького будиночка, ніж великого, через нестандартність його параметрів.

У прайсі нашої компанії на утеплення будинку напиленням ППУ ціна вказана вельми демократична. Телефонуйте — прорахуємо приблизну вартість.


Багато хто з українських домовласників вже встигли на власному досвіді переконатися в численних перевагах такої методики утеплення будинку як напилення ППУ. Ціну утеплення можна вважати справедливою, так як термоізоляційний ефект після нанесення шару пінополіуретану зберігається на багато років.