Теплоізоляція даху ціна

Убезпечити будинок від значних тепловтрат в опалювальний сезон можна багатьма способами. Всі заходи, спрямовані на досягнення такої мети, потрібно проводити задовго до початку зими, значно раніше настання холодів. Тепло не повинно виходити через стіни, підлогу, дах, вікна та двері. Саме ці частини споруди і потрібно утеплювати. Якщо перекрити всі шляхи, через які можуть відбуватися витоки тепла, затишно і тепло в будинку буде навіть в лютий мороз.

Теплоізоляція даху цінаБагато домовласників багато сил, часу і грошей витрачають на те, щоб утеплити стіни. Багато також утеплюють підлогу, але зовсім забувають про покрівлю. Але ж саме тут втрачається значна частина всієї теплової енергії. Здійснюючи утеплення будинку, не потрібно забувати про теплоізоляцію даху. Ціна такої процедури може бути різною, залежно від того, в чому вона власне буде полягати. Найвдалішим на сьогоднішній день способом вважається пінополіуретанова теплоізоляція даху. Ціна її досить прийнятна. Та й переваг у неї багато. Наноситься піна рівномірним шаром, заповнюючи всі щілини і надійно прилипаючи до поверхні. Вона дуже легка, тому підходить для всіх видів покрівлі. Застигаючи, піна перетворюється у відмінний інструмент теплоізоляції даху. Ціна вираховується з урахування площі покрівлі, залежить від кількості використаного матеріалу (піни).

Компанія наша з радістю допоможе всім, кому потрібна ефективна, супер сучасна теплоізоляція даху. Ціна за метр квадратний покрівлі вказана на сайті.

Не кожен дах здатен витримати великі вагові навантаження. Тому для утеплення тут краще вибирати максимально легкий матеріал. Найбільш підходящим на наш погляд буде тут пінополіуретан. Той ПП, який використовуємо ми для теплоізоляції дахів, за ціною і властивостями дійсно перевершує багато інших матеріалів. Він легкий, довговічний, екологічно чистий, а значить безпечний.

Планується теплоізоляція даху? Ціна такої послуги у нас завжди виправдана якістю кінцевого результату.