Утеплення лоджії ППУ


Утеплення лоджії ППУУтеплення лоджії ППУ, тобто, за допомогою пінополіуретану, дало можливість добре теплоізолювати зовнішню сторону балкона, захистивши його тим самим від несприятливих умов (холод, вогкість, волога і т.д). Крім того, варіант утеплення за допомогою ППУ можливий і для покрівлі, для стін, для різних об'єктів типу басейнів, овочебаз, гаражів, підвалів і іншого.

У компанію «Гідропіна» звертаються за допомогою утеплити гараж, промислові будівлі, теплотраси та інше. Але в основному, до нас часто звертаються, щоб ми зробили утеплення лоджії ППУ.

В окремих випадках люди вирішують знести перегородки між балконом і кімнатою, таким чином розширивши свій зал або спальню. Даний варіант досить поширений, але тут є і свої нюанси, які потрібно вирішити. Стіна між кімнатою і балконом до часу захищала приміщення від холодних поривів вітру і морозу. Тепер, коли перегородку вирішили знести, необхідно утеплення лоджії ППУ з боку вулиці.
Лоджія - це місце відпочинку літніми вечорами, коли в кухні сидіти можливо, жарко, і хочеться вийти на повітря. Якщо Вам подобається проводити свій час на балконі не тільки влітку, коли тепло, але і восени, взимку - задумайтеся про те, щоб правильно організувати утеплення лоджії ППУ.
З нашого боку буде виконано все, щоб Ваша лоджія була надійно теплоізольована. Ви бажаєте замовити обшивку стін, балкона, покрівлі або лоджії? Стіна будинку, в якій Ви живете, постійно піддається сильному впливу вітру і Вам холодно? Замовте у нас утеплення лоджії ППУ, стиків на стінах Вашої оселі.
«Гідропіна» - це компанія-професіонал з утеплення та теплоізоляції різних приміщень і об'єктів. Не сумнівайтеся в якості наших робіт і швидше замовте утеплення лоджії ППУ.