Утеплення покрівлі ППУ


Утеплення покрівлі ППУУтеплення покрівлі ППУ здійснюється з метою повної термоізоляції приміщення від можливих протікань води, попадання всередину приміщення холодного повітря і сторонніх предметів. Для того, щоб процес утеплення був виконаний вдало і професійно, Вам потрібно викликати бригаду з фірми «Гідропіна».

За допомогою спеціального розпилювача, ми здійснимо утеплення покрівлі ППУ за кілька годин. Всі роботи виконуються нами ретельно, швидко і професійно. Якщо Ви бажаєте утеплити або ізолювати ще й стіни, балкон або зовнішню стіну будинку - ми виконаємо все, що Ви нам скажете.

Утеплення покрівлі ППУ необхідно для того, щоб убезпечити приміщення від різних погодних умов, а також зберегти Вашу покрівлю від вогкості, цвілі і грибкових утворень. Пінополіуретан, або ППУ, володіє відмінними властивостями тепло- і шумоізоляції приміщення, тому обшивка Вашої оселі такою речовиною знизить ризик випаровування тепла.
Якщо Ви бажаєте, щоб стики Вашого даху завжди були в хорошому стані, щоб вони не піддавалися промоканню або накопиченню вологи, замовте утеплення покрівлі ППУ. Цей вологостійкий матеріал не стане пропускати всередину приміщення вологу, краплі дощу або холодний вітер.
Ваші стіни ненадійно захищені? Ваш стеля або стіна «протікає» в дощову або снігову погоду? Значить, стики на Вашому даху або стінах потребують ізоляції. «Гідропіна виконає утеплення покрівлі ППУ на Ваше замовлення.
Щоб в будинку було сухо, тепло і комфортно, Вам потрібно приділити увагу теплоізоляції стін, стиків і покрівлі. Ми пропонуємо відмінне рішення для Вас - утеплення покрівлі ППУ.