Утеплення даху піною ППУ


Утеплення даху піною ППУУтеплення даху піною ППУ - це економічний, і в той же час, безпечний варіант утеплення покрівлі та стін будинку. Якщо Ви помітили, що у Вашому будинку швидко зникає тепло, це означає, що Ваш дах і стіни недостатньо обшиті. Щоб зберегти тепло в кімнатах взимку, а прохолоду в них - влітку, Вам потрібно замовити напилення ППУ на Вашу дах і стіни.

Утеплення даху піною ППУ вже випробували безліч жителів приватного сектора і житлових міських будинків. Напилення поліуретаном набуло свою популярність завдяки своїй високій тепловій інвертності і швидкості нанесення. Компанія «Гідропіна» подбає про те, щоб Ваша покрівля, фасадна частина і стіни були надійно утеплені на випадок морозної зими.

Утеплення даху піною ППУ має свої переваги і мінуси, як і будь-який інший матеріал. Головними перевагами, які має піна ППУ - це відсутність швів та щілин після нанесення на поверхню. Піна не утворює пустот і забезпечить повну ізоляцію, в будинок не буде проникати шум або холод.

Здійснюючи утеплення даху піною ППУ Вам не потрібно буде встановлювати кріплення, дане напилення не вимагає проведення будь-яких робіт з підготовки поверхні. Піна може наноситися на будь-яку поверхню правильної геометричної форми і щільно пристає до неї. Такий ізоляційний матеріал можна використовувати в будь-якій точці планети, так як він витримує досить сильний холод а також високі температури.

Утеплення даху піною ППУ має кілька недоліків, як і інший будь-який матеріал. До головного недоліку відноситься непереносимість матеріалом прямих сонячних променів. Ультрафіолетове випромінювання може згубно вплинути на структуру і цілісність даного покриття.

Якщо Вам потрібно замовити утеплення даху піною ППУ, Вам потрібно
вже зараз повідомити про це менеджеру компанії «Гідропіна».