Утеплення мансарди піною

Утеплення мансарди піноюМансарда – приміщення цікаве, з особливостями. Головна її відмінність – розташування прямо під покрівлею і наявність вікон у похилій стелі. На мансардах часто створюються дуже цікаві та оригінальні інтер'єри. Але буває часто і таке, що приміщення це просто пустує або використовується в якості місця зберігання всякого мотлоху. Причиною того, що мансарда не використовується за прямим своїм призначенням, а саме для життя, часто буває нездатність господарів її правильно утеплити. Погодьтеся, нікому не хочеться проводити час в холодному, часто і вологому середовищі. І хоч багато хто виходу з ситуації не бачить, рішення насправді є. Утеплення мансарди піною – це досить нова тенденція. Але вона вже встигла себе відмінно зарекомендувати.

Звичайно ж, для утеплення мансарди піною використовується не звичайна якась піна, а спеціальна. Якщо говорити конкретно, це пінополіуретан. Піна така спочатку рідка, але через якийсь час стає твердою і міцною. При тому, матеріал навіть в рідкому стані добре чіпляється до поверхонь. За рахунок цього утеплення мансарди піною дозволяє обробити і підлогу, і стіни і навіть стелю.

Вирішили нарешті зайнятися облаштуванням мансарди? Утеплення мансарди піною допоможе Вам у цьому неодмінно.

Наша компанія працює з ППУ вже не перший рік. Ми переконалися самі і намагаємося переконати інших у тому, що цей матеріал по своїй природі і характеристикам унікальний. Це екологічно чистий і дуже ефективний утеплювач. Якщо Ви вирішите спробувати здійснити утеплення мансарди піною, звертайтеся до нас. Ми зробимо все швидко і акуратно.

Цікавить утеплення мансарди піною? Ми Вам з радістю в цьому допоможемо!