Утеплення мансарди поліуретаном

Утеплення мансарди поліуретаномПоліуретан – хімічна речовина, якій знайшлося багато способів застосування. Цим матеріалом з недавнього часу навіть утеплюють будинки. З нього за допомогою спеціального агрегату роблять піну, яку наносять на стіни, дахи, підлоги. Після застигання піна відмінно виконує роль термозахисного шару.

Багатьом домовласникам припала до душі ідея утеплення поліуретаном мансарди. Мансардні приміщення рідко бувають від початку теплими і сухими. Піна поліуретанова здатна кардинально виправити ситуацію. Піна є дуже хорошим бар'єром для теплообміну, так як є дуже поганим теплопровідником. Вона не дозволяє холоду з вулиці потрапляти всередину будинку і точно так же перешкоджає виходу тепла. Утеплення мансарди поліуретаном – чудове рішення ще і з тієї причини, що покриття таке дуже компактне. Багато утеплювачів «крадуть» простір кімнати. З піною такого не буде. Утеплення мансарди поліуретаном відрізняється дійсно високим рівнем ефективності. Це найкраще з можливих рішень.

Якщо хочеться ефективно і по-сучасному утеплити горищне приміщення, замовляйте нам утеплення мансарди поліуретаном. Ми гарантуємо ефективність такої технології.

Нам замовляють не тільки для мансард утеплення поліуретаном. Будь-яке, по суті, приміщення можна утеплювати за цією технологією. У будь-якому випадку, навіть якщо сумніваєтеся, телефонуйте нам. Ми Вам підкажемо, можна або не можна, а також, якщо відповідь буде позитивною, із задоволенням займемося виконанням робіт.

Утеплення мансарди поліуретаном довірте нам! Ми в цій справі профі. Зробимо все точно, якісно, ​​швидко.